program


Red Show "Vörös Só"
5

Red Show "Vörös Só"

Előadásunk az ’50-es évek komikus helyzeteire, bravúros párbeszédekre és koreográfiákra, a kor zenéinek monumentálisan hangszerelt világára épül.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 05. Oktober 2024 19:30

Egy speciális karaktereket felvonultató helyi közösség próbál az átadásra váró erőműnek méltó nyitóünnepséget rendezni, minden elvárásnak és saját lehetőségeiknek megfelelően. De a történelem, a véletlen és valamely funkcionárius minduntalan közbeszól. Mindez kacagtató, szerelmi zűrzavarok
közepette, kétszer 60 percben.

Díszlettervező: Géczi János
Jelmeztervező: Justin Júlia
Koreográfus: Vári Bertalan
A koreográfus és a rendező munkatársa: Balázs Nikolett
A rendező munkatársa: Szücs Kitti
Rendező: Vándorfi László
Szövegkönyv: Fabacsovics Lili és Vándorfi László

Aktuelt


Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene. Ajánlott: 3 éves kortól.

Egy olasz tengerparti kastélyban minden adott a tökéletes nyaraláshoz – amíg egy véletlenül kihallgatott szenvedélyes éjszakai jelenet mindent fel nem borít. Amikor a fiatal zeneszerző, Ádám Albert azt hiszi, hogy menyasszonya hűtlen, két barátja, Turay és Gál, a két ünnepelt színházi szerz, azonnal cselekedni kezd: ha a valóság összetöri a szívét, akkor új valóságot kell írni. Egyetlen nap alatt megszületik egy különös terv: egy darab, amelynek célja, hogy megmentse a szerelmet. Molnár Ferenc legendás vígjátéka most zenés formában, vadonatúj dalokkal érkezik a Thália Színház Nagyszínpadára – ahol a színház maga válik a legnagyobb trükké.

Matyinak sok lúdja volt, de ludas is. Fazekas Mihály óta tudjuk, hogy mindenki ludas valamiben. A tunya parasztfiúnak kedve támad világot látni, de útközben a pöffeszkedő Döbrögi úr a libáját megirigyli így Matyi élete 10 csapásra megváltozik. Főhősünk nem hagyja az igazságosan ítélőre az ügyet, hanem a bosszúállás lelkületével, mókás öltözetekben, furfangos módon fizeti vissza a kéretlen kölcsönt, akit végül már a libatoll látványa is kiborít. Jó a móka és a kacagás, de a legjobb az, hogy az igazságtalan uraság belátja gaztetteit és jó útra tér. A bábelőadást követően a közönség soraiból érdeklődők betekinthetnek a kulisszák mögé, rácsodálkozhatnak a bábokra és a forgószínpadra.

PÅ PLAKATEN


Örkény István, a groteszk mestere, az Egyperces novellák szerzője, most egy egész estén át szórakoztat: adott egy kedves kiscsalád, és…

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.



Kövesse közösségi oldalainkat!

Legyen részese minden pillanatnak!

Kövessen bennünket közösségi felületeinken, hogy ne maradjon le a friss hírekről, kulisszatitkokról és a Thália Színház legizgalmasabb újdonságairól.