40! avagy Véges élet - vígjáték
Az élet véges. 40-nél van vége. Vagy nem…? A FÜGE Produkció és a Dekk Színház előadása, amelyben az öregedést veszi górcső alá Bánki Gergely, Stefanovics Angéla, Keszég László és Mészáros Béla
több
Az élet véges. 40-nél van vége. Vagy nem…? A FÜGE Produkció és a Dekk Színház előadása, amelyben az öregedést veszi górcső alá Bánki Gergely, Stefanovics Angéla, Keszég László és Mészáros Béla
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2021. november 28. vasárnap, 15:00
„Az élet egy könyörtelen bokszmeccs, ahol végül mindenkire rászámolják a negyvenet.” / Rudolf Burbergstein, filmrendező/. „Negyven előtt a test fiatal, a lélek siheder. Negyven után a test öreg, a lélek érett.” / Fabian Delauise-Bartez, író/ „Városban ötven fölött büntetünk, negyvennel még lehet haladni nyugodtan.” / Kenyeres Ferenc, rendőr-százados/ „Negyven élet kell ahhoz, hogy megértsük: mi az a negyven.” / Nathjam Szitharta, buddhista szerzetes/ „A 40 egy egész szám.” / Arthur Rimmeltopf, matematikus, a negyvenes szám kutatója/
„A majomkenyérfáim és a férjem idén lesznek negyven évesek! Isten éltesse őket!” / Bot Anikó, botanikus/
„Negyvenet adtam ezért a szarért! Ez egy szar! Adják vissza a negyvenet!” / Duga Tibor, vásárló a Media Markt-ban/
Írta, rendezte, látvány és szereplők: Bánki Gergely, Stefanovics Angéla, Keszég László, Mészáros Béla
Produkciós vezető: Rozgonyi-Kulcsár Viktória
Produkciós asszisztens: Beke Anna
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
A Teljes lényeddel című színházi est Polcz Alaine egész életén kísérli meg a hallgatóságot végigvezetni. Egészen fiatal korától az utolsó napokig. AZ ELŐADÁST KÖVETŐEN A NÉZŐK POZITÍV ÉLETSZEMLÉLETET ÁTADÓ INTERAKTÍV BESZÉLGETÉSEN VEHETNEK RÉSZT, AMELYRE KÜLÖN TUDNAK JEGYET VÁLTANI.
A vendégek: befutott, sármos, negyvenes férfiak. A házigazda: Lady Rosemary, akibe egyetemistaként reménytelenül szerelmesek voltak. De feltámad a remény most, a legszebb férfikorban. Húsz éve várt egyéjszakás kaland az oxfordi kollégisták találkozóján. Hét férfi és egy nő – mindenki egyért, egy mindenki ellen.
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
mesejáték gyerekeknek Összpróba és Kultkikötő Produkció
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!