Program


Sors bolondjai
6

Sors bolondjai

Chuck és Gail az esküvőjére készül, ám Jay és Bonnie jövője nem ilyen egyértelmű, ők inkább kínpadra mennének, semhogy elismernék egymás igazát. Kapcsolatuk konfliktusok és komikus szakítások közepette zajlik..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. július 22. péntek, 20:30

Frederick Stroppel: Sors Bolondjai
-vígjáték-

Chuck és Gail az esküvőjére készül, ám Jay és Bonnie jövője nem ilyen egyértelmű, ők inkább kínpadra mennének, semhogy elismernék egymás igazát. Kapcsolatuk konfliktusok és komikus szakítások közepette zajlik. Az időközben házasságra lépett Chuck és Gail együttléte sem zavartalan, egymáshoz való alkalmazkodás terén. Így aztán addig megy a csatározás, amíg mind a négyen kénytelenek rájönni, hogy a szerelem azon a régi bölcsességen múlik: hogy "Soha ne feküdjetek le haraggal!", de leginkább "Ne veszítsétek el a humorérzéketeket!".

Szereplők: Vanya Tímea, Szvrcsek Anita, Boronyák Gergely, Timkó János

Rendező: Dósa Zsuzsa
Jelmeztervező: Hircsu Mariann
Díszlettervező: Dósa Zsuzsa
Rendezőasszisztens: Balázs Henrietta
Szcenikus: Salgó Balázs
Grafika: Zsada
Fény: Valach Vendel
Hang: Kis László
Jelmezek kivitelezője: Zleszik Erika

Ajánlatunk


Kippkopp, a gesztenyefiú tűvé teszi a rétet, hogy játszópajtást keressen magának. Ám hiába találkozik az erdő-mező állataival, senki sem ér rá játszani vele: mindenkinek fontosabb dolga van. Nemsokára a szél berepíti a rétre Tipptoppot, a gesztenyekislányt, aki éjszakai szállást keres magának. Ám sajnos nem tud segíteni neki senki, mert igazán nem tudja más, mire is van szüksége. Vagy talán mégis?

Egy békebeli fürdő egy békebeli városban. Mindenki üdül, kikapcsolódik, és rajongva ünnepli őfelsége születésnapját. Egy fiatal özvegy és egy délceg kapitány szerelembe esik – együtt lovagolnak, táncolnak, mulatják az időt a medence partján, miközben a mama lelkesen bridzsezik az udvarlóval. Természetesen mindig a mama nyer.

Ki ne ismerné Pom Pomot, Gombóc Artúrt, Órarugógerincű Felpattanót, Radírpókot, a Nagy Hoh-ho-ho Horgászt, Mirrmurrt vagy akár Süsüt, az egyfejű sárkányt? A magyar meseirodalom különös figurái ők: különc, esendő, mégis szeretetre méltó hősök, akik első pillantásra kilógnak ugyan környezetükből, mégis épp különlegességük révén tanítanak elfogadásra, bátorságra, barátságra és önazonosságra.

Ajánló


Emma és Tom életük hétvégéjére készülnek. Kivesznek egy házat egy eldugott faluban. A helyről az a hír járja, hogy aki…

Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



Kövesse közösségi oldalainkat!

Legyen részese minden pillanatnak!

Kövessen bennünket közösségi felületeinken, hogy ne maradjon le a friss hírekről, kulisszatitkokról és a Thália Színház legizgalmasabb újdonságairól.