Kutyafül, macskakő, egérút
Kolozsi Angéla — Pálfi Kata: Kutyafül, macskakő, egérút. Kutya-macska barátságok és macska-egér játékok három óvodásra több
Kolozsi Angéla — Pálfi Kata: Kutyafül, macskakő, egérút. Kutya-macska barátságok és macska-egér játékok három óvodásra több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. március 11. szerda, 11:00
Tokány Benyus, a kutya, Milóza Dísz Terka, a macska, és Kurta Lacika, az egér nem ismerik egymást. Ahogy gazdáik: Tibi, Kata és Bálint sem. Mind a hatan első napjaikat töltik az óvodában, és ez egyiküknek sem könnyű: Tibi és Tokány Benyus sokat sírdogál, Kata és Milóza Dísz Terka sokat magyaráz, Bálint és Kurta Lacika sokat dühöng. Kutya-macska barátságot macska-egér játék követ, kutyabajt egéritatás - de nem árulunk zsákbamacskát: végül minden ebcsont beforr.
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.
Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
Egy amerikai kisvárosban élő egyetemista társaság minden hétvégén vacsorát ad, ahol egy-egy meghívott vendéggel vitaestet tartanak a világ megjavításának lehetőségeiről.…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!