program


Cyber Cyrano-Felolvasószínház

Cyber Cyrano-Felolvasószínház

Nem jössz be a pasiknál? Nem te vagy az osztályban a legmenőbb? Úgy érzed, nem tudsz felszabadultan mozogni ebben a világban?
Sebaj! Lépd át a vitrualitás küszöbét!
Az internet arctalansága leolvasztja a gátlásaidat, bárki bőrébe belebújhatsz, bárki nevében posztolhatsz! Kinyílik a világ, te irányítasz mindent!
De vigyázz! Ha elkezded, végig kell játszanod, nem szállhatsz ki….
Biztos van elég erőd?...
 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Nem jössz be a pasiknál? Nem te vagy az osztályban a legmenőbb? Úgy érzed, nem tudsz felszabadultan mozogni ebben a világban?

Sebaj! Lépd át a vitrualitás küszöbét!

Az internet arctalansága leolvasztja a gátlásaidat, bárki bőrébe belebújhatsz, bárki nevében posztolhatsz! Kinyílik a világ, te irányítasz mindent!

De vigyázz! Ha elkezded, végig kell játszanod, nem szállhatsz ki….

Biztos van elég erőd?...

TEXTUS

-    felolvasószínház -

 

Tasnádi István

Cyber Cyrano

 

 

 

Zsuzsi - FÖLDI CSENGE e.h.

Heni - SZERNTIVÁNYI NIKOLETT e.h.

Máté - RAJNAI LÁZÁR e.h.

 

felvételről közreműködik:

LADÁCS FANNI e.h.

KALIVODA IMRE e.h.

 

Rendező: HEGEDŰS ILDIKÓ

Aktuelt


Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.

Freud 1939-ben, élete vége felé Angliában él, halálos betegséggel küzd, és egyetlen vágya, hogy az életművét méltó módon hagyja az utókorra. Egy éjszaka azonban beállít hozzá egy fiatal nő, aki mindent felforgat: rá akarja venni Freudot, hogy vegye kezelésbe, és ezért hajlandó még a ruháitól is megválni. A jóhírét féltő professzor kétségbeesetten próbálja kidobni a nőt, de kiderül, hogy ő bizony sokkal több, mint egy idegesítő megszállott… A titokzatos idegen egy régi páciensről akar beszélni… De vajon milyen hibát vétett a legendás professzor? És mi az ára annak, ha egy pszichiáter téved?

Ki ne ismerné Pom Pomot, Gombóc Artúrt, Órarugógerincű Felpattanót, Radírpókot, a Nagy Hoh-ho-ho Horgászt, Mirrmurrt vagy akár Süsüt, az egyfejű sárkányt? A magyar meseirodalom különös figurái ők: különc, esendő, mégis szeretetre méltó hősök, akik első pillantásra kilógnak ugyan környezetükből, mégis épp különlegességük révén tanítanak elfogadásra, bátorságra, barátságra és önazonosságra.

PÅ PLAKATEN


Emma és Tom életük hétvégéjére készülnek. Kivesznek egy házat egy eldugott faluban. A helyről az a hír járja, hogy aki…

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

A vendégek: befutott, sármos, negyvenes férfiak. A házigazda: Lady Rosemary, akibe egyetemistaként reménytelenül szerelmesek voltak. De feltámad a remény most,…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.



Kövesse közösségi oldalainkat!

Legyen részese minden pillanatnak!

Kövessen bennünket közösségi felületeinken, hogy ne maradjon le a friss hírekről, kulisszatitkokról és a Thália Színház legizgalmasabb újdonságairól.