Concerto Studio I. - Brahms-találkozások
Csalog Gábor és a Concerto Budapest közös sorozata.
Csalog Gábor és a Concerto Budapest közös sorozata.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2014. október 22. szerda, 19:00
Couperin-Ravel
F.Couperin: Pieces de clavecin
F.Couperin: Concert Royaux
Ravel: Le tombeau de Couperin - részletek: Toccata, Forlane
Ravel: 3 Mallarmé-poéma
Ravel: Pavane egy infánsnő halálára
F. Couperin: Leçon de ténèbres
Ravel: Trió hegedűre, csellóra és zongorára
Egy olasz tengerparti kastélyban minden adott a tökéletes nyaraláshoz – amíg egy véletlenül kihallgatott szenvedélyes éjszakai jelenet mindent fel nem borít. Amikor a fiatal zeneszerző, Ádám Albert azt hiszi, hogy menyasszonya hűtlen, két barátja, Turay és Gál, a két ünnepelt színházi szerz, azonnal cselekedni kezd: ha a valóság összetöri a szívét, akkor új valóságot kell írni. Egyetlen nap alatt megszületik egy különös terv: egy darab, amelynek célja, hogy megmentse a szerelmet. Molnár Ferenc legendás vígjátéka most zenés formában, vadonatúj dalokkal érkezik a Thália Színház Nagyszínpadára – ahol a színház maga válik a legnagyobb trükké.
Az Otthon vagyunk koncert egy igazi zenei kavalkád, ahol Szarka Tamás legismertebb szerzeményei (Tánc a hóban, Rege, Kézfogás, Otthon vagyunk) mellett, az „Esthajnal“ című szólóalbuma néhány opusa is hallhatók. Szarka Tamás pályája négy és fél évtizede töretlen, hiszen művészi igénnyel alkot, dalaival nemcsak szórakoztat, de gondolkodásra ösztönöz, érzéseket mélyít el, és gyönyörködtet.
Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.
Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.
Emma és Tom életük hétvégéjére készülnek. Kivesznek egy házat egy eldugott faluban. A helyről az a hír járja, hogy aki…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!